Studio fotografii ciążowej  noworodkowej  dziecięcej  rodzinnej  lifestyle  ślubnej  Poznań

Studio fotografii ciążowej i noworodkowej – Maternity & Newborn Photography Studio:

WITAJ!

Moje studio fotografii rodzinnej, ciążowej, noworodkowej i dziecięcej znajduje się 10 minut od Ronda Śródka – w Swarzędzu przy ul. Murarskiej 9. Studio ma ponad 30 m2 i jest przystosowane do przyjmowania najmniejszych modeli. Znajdziesz u mnie łazienkę, wygodną kanapę, kącik do karmienia z ekspresem do kawy, przewijak, poduszkę do karmienia, jest u mnie farelka oraz szumiś – aby Waszym maluszkom było jak najprzyjemniej 🙂

Mamy zainteresowane sesją ciążową mogą skorzystać z szerokiego asortymentu strojów i akcesoriów do sesji: dostępne są suknie, spódnice, topy, chusty, wianki, huśtawka z ozdobnymi kwiatami a także wiele innych akcesoriów.

Tak wyglądają wnętrza przestrzeni studyjnej w Swarzędzu, zamiast łóżka można rozłożyć jednolite tekturowe tła fotograficzne. Studio to dwa pomieszczenia – jedno główne, w którym wykonywane są zdjęcia, a druga część to garderoba z dostępnymi stylizacjami dla Pań i dzieci oraz pokoik do karmienia/przewijania:) Dla moich klientów jest także dostępna przestronna łazienka:)

SESJE NOWORODKOWE:

Sesje zdjęciowe noworodków najlepiej wykonać przed ukończeniem drugiego tygodnia życia maluszka.
Im szybciej pojawicie się z maleństwem na sesji, tym łatwiejsza ona powinna być dla Was i dziecka, Tuż po narodzinach noworodki mają jeszcze bardzo głęboki sen, dzięki czemu lepiej znoszą układanie do zdjęć. Głęboko śpiący noworodek to spokojna sesja i większa różnorodność otrzymywanych ujęć. Starsze noworodki mają dłuższy czas czuwania i są bardziej wrażliwe na otoczenie, co ma wpływ na przebieg sesji.

W zależności od tego jak „współpracuje” mały model, czas takiej sesji może zająć od 2 do 4 godzin. Czas ten uwzględnia krótkie zapoznanie na początek sesji, usypianie, karmienie, fotografowanie i wszystko to, co w danej chwili jest potrzebne maluszkowi.

Ponieważ sesję noworodkową najlepiej wykonać tak wcześnie, gorąco zachęcam do rezerwacji wstępnemu terminu sesji jeszcze w czasie ciąży. Wtedy rezerwuję odpowiedni przedział czasowy, tak by nie umknęły pierwsze dwa tygodnie życia maluszka. Dokładny termin sesji ustalany jest już po narodzinach dziecka. W tych pierwszych dniach po narodzinach i po powrocie do domu – cała uwaga skupia się na nowym członku rodziny, więc łatwo przegapić najlepszy moment na zdjęcia.

Sesja noworodkowa w studio obejmuje maluszki do 2 tygodnia życia. Jeśli z różnych względów nie uda nam się umówić w tym terminie, zachęcam do rozważenia sesji typu lifestyle – w domu. Przykładowa sesja w domu znajduję się tu: sesja lifestylowa.

Na sesję należy zabrać:

– zapas pieluszek i mleka dla maluszka oraz chusteczki wilgotne
– co najmniej dwa kocyki bawełniane (nie sztuczne) do przykrywania maluszka podczas usypiania i układania, na wypadek gdyby jeden z nich się zmoczył
– przekąskę dla rodziców. Ponieważ sesja może potrwać do 4 godzin, dobrze jest wziąć ze sobą coś do przekąszenia
– jasną koszulkę dla Mamy i Taty oraz dodatkowo czarną koszulkę

Ukończyłam kursy układania dzieci oraz bezpiecznego wykorzystania światła podczas sesji, mam ponad 5 letnie doświadczenie w pracy z najmniejszymi modelami, współpracowałam już z setkami noworodków, a prywatnie jestem mamą 2-ki przedszkolaków 🙂

Zapraszam na sesję 🙂

Poznań – Swarzędz studio Ewy Bielińskiejfotografii ciążowejMatternity photography

SESJE CIĄŻOWE:

Sesja ciążowa to wspaniała pamiątka dla przyszłych rodziców jak i dla maleństwa. Zachęcam, aby na sesję ciążową umówić się już pierwszej połowie ciąży, a zaplanować ją na 30-34 tydzień, w zależności od rozwoju ciąży i wielkości brzuszka. W studio dostępnych jest kilka sukni ciążowych w różnych rozmiarach, choć większość jest uniwersalna (elastyczne materiały), spódnic, topów oraz chust, z których skomponujemy kilka stylizacji, polecam zabrać też ulubioną sukienkę lub długą spódnicę i jakąś bluzkę, którą możemy wykorzystać do części zdjęć. Sesję wykonuję wykorzystując kilka technik oświetleniowych oraz światło zastane z okna, dzięki czemu zdjęcia są różnorodne. W pakiecie otrzymujecie 20 obrobionych ujęć po profesjonalnej obróbce. Można też zamówić mniejszy pakiet 10 ujęć. W sesji może uczestniczyć 1 osoba towarzysząca i ewentualnie Wasze starsze potomstwo.

Scenka lifestylowa do sesji ciążowych i rodzinnych
Kostka do minimalistycznych zdjęć ciążowych

Po każdej sesji otrzymujecie ode mnie wydrukowane zdjęcia w dużym formacie, oddane w specjalnym pudełeczku. Można także zamówić piękne albumy dla Was lub w formie prezentu dla rodziny.

Albumy najwyższej jakości z okładką introligatorską i papierem fotograficznym

Lokalizacja studia: Swarzędz, ul. Murarska 9:

Studio fotografii ciążowej i noworodkowej Poznań – Swarzędz

Maternity & Newborn Photography Studio

Sprawdź ceny sesji foto i zarezerwuj termin