Poznań studio fotograficznefotografii ciążowejfotografii noworodkowejfotografii rodzinnejlifestyleMatternity photographyNewborn Photography

WITAJ

Moje studio fotograficzne znajduje się na parterze w przytulnej kamienicy przy ulicy 23-go lutego 7 w samym sercu Poznania. Studio ma 40m2 i jest przystosowane do przyjmowania najmniejszych modeli. Znajdziesz u mnie łazienkę, wygodną kanapę, kącik z ekspresem do kawy, przewijak, poduszkę do karmienia, jest u mnie farelka oraz szumiś – aby Waszym maluszkom było jak najprzyjemniej:)

Dla mam zainteresowanych sesją ciążową posiadam szeroki asortyment strojów do sesji: suknie, spódnice, topy, chusty, wianki, huśtawkę z ozdobnymi kwiatami a także wiele innych akcesoriów.

SESJE NOWORODKOWE:

Sesje zdjęciowe noworodków najlepiej wykonać przed ukończeniem drugiego tygodnia życia maluszka.
Im szybciej pojawicie się z maleństwem na sesji tym łatwiejsza ona powinna być dla Was i dziecka, Tuż po narodzinach noworodki mają jeszcze bardzo głęboki sen, dzięki czemu lepiej znoszą układanie go do zdjęć. Głęboko śpiący noworodek to spokojna sesja i większa różnorodność otrzymywanych ujęć. Starsze noworodki mają dłuższy czas czuwania i są bardziej wrażliwe na otoczenie,co ma wpływ na przebieg sesji.

W zależności od tego jak „współpracuje” mały model, czas takiej sesji może zająć od 2 do 4 godzin. Czas ten uwzględnia krótkie zapoznanie na początek sesji, usypianie, karmienie, fotografowanie i wszystko to, co w danej chwili jest potrzebne maluszkowi.

Ponieważ sesję noworodkową najlepiej wykonać tak wcześnie, gorąco zachęcam do rezerwacji wstępnemu terminu sesji jeszcze w czasie ciąży. Wtedy rezerwuje odpowiedni przedział czasowy, tak by nie umknęły pierwsze dwa tygodnie życia maluszka. Dokładny termin sesji ustalany jest już po narodzinach dziecka. W tych pierwszych dniach po narodzinach i po powrocie do domu cała uwaga skupia się na nowym członku rodziny więc łatwo przegapić najlepszy moment na zdjęcia.

Sesja noworodkowa w studio obejmuje maluszki do 2 tygodnia życia. Jeśli z różnych względów nie uda nam się umówić w tym terminie zachęcam do rozważenia sesji typu lifestyle w domu. Przykładowa sesja w domu znajduję się tu: sesja lifestylowa.

Na sesję należy zabrać:

– zapas pieluszek i mleka dla maluszka oraz chusteczki wilgotne
– co najmniej dwa kocyki bawełniane (nie sztuczne) do przykrywania maluszka podczas usypiania i układania, na wypadek gdyby jeden z nich się zmoczył
– przekąskę dla rodziców. Ponieważ sesja może potrwać do 4 godzin, dobrze jest wziąć ze sobą coś do przekąszenia
– jasną koszulkę dla Mamy i Taty, oraz dodatkowo czarną koszulkę

Ukończyłam kursy układania dzieci oraz bezpiecznego wykorzystania światła podczas sesji, mam ponad 5 letnie doświadczenie w pracy z najmniejszymi modelam, współpracowałam już z setkami noworodków a prywatnie jestem mamą 2-ki przedszkolaków:)

Zapraszam na sesję:)

SESJE CIĄŻOWE:

Sesja ciążowa to wspaniała pamiątka dla przyszłych rodziców jak i dla maleństwa. Zachęcam, aby na sesję umówić się już pierwszej połowie ciąży, a zaplanować ją na 30-34 tydzień, w zależności od rozwoju ciąży i wielkości brzuszka. W studio dostępnych jest kilka sukni ciążowych w różnych rozmiarach, choć większość jest uniwersalna (elastyczne materiały), spódnic, topów oraz chust, z których skomponujemy kilka stylizacji, polecam zabrać też ulubioną sukienkę lub długą spódnicę i jakąś bluzkę, którą możemy wykorzystać do części zdjęć. Sesję wykonuję wykorzystując kilka technik oświetleniowych oraz światło zastane z okna, dzięki czemu zdjęcia są rożnorodne. W pakiecie otrzymujecie 20 obrobionych ujęć po profesjonalnej obróbce. Można też zamówić mniejszy pakiet 10 ujęć. W sesji może uczestniczyć 1 osoba towarzysząca i ewentualnie Wasze starsze potomstwo.

Po każdej sesji otrzymujecie ode mnie wydrukowane zdjęcia w dyżum formacie, oddane w specjalnym pudełeczku. Można także zamówić piękne albumy dla Was lub w formie prezentu dla rodziny.

Studio fotografii ciążowej i noworodkowej Poznań

Maternity & Newborn Photography Studio Poznan, Poland

Zarezerwuj termin sesji foto