Ewa Bielińska fotograf Poznań
Ewa Bielińska

Witaj!

Miło mi, że trafiłeś na moja stronę poświęconą fotografii dziecięcej, ciążowej i rodzinnej.

Nazywam się Ewa, jestem zawodową fotografką, a prywatnie szczęśliwą żoną oraz mamą małych 2 synów Feliksa i Leona. Kocham moją rodzinę i wiem, jak ważne są wspólne chwile. Mamy na półkach wiele albumów ze zdjęciami naszej rodziny i zarówno ja jak i moi chłopcy uwielbiamy do nich zaglądać i wspominać wspólne chwile.

Czego pragnę od życia zawodowego? Aby praca była przyjemnością. I taka jest moja praca. Fotografuję Wasze „malutkie cuda”, ich słodkie buźki, szczęście wypisane na twarzach Was rodziców patrzących na swoje potomstwo, Wasze emocje i pierwsze wspólne, niepowtarzalne chwile. Czy może być przyjemniejsze zajęcie? 🙂

Specjalizuję się w fotografii noworodkowej, ciążowej i portretach rodzinnych. Mam ponad 6-letnie doświadczenie w pracy z najmniejszymi modelami a także ukończyłam profesjonalne kursy fotografii noworodkowej (z zakresu pozycjonowania i oświetlania). Staram się aby moje kadry były delikatne, subtelne i minimalistyczne, ale zawsze realistyczne i artystycznie ciekawe.

Studio fotografii ciążowej, noworodkowej rodzinnej – Maternity & Newborn Photography Studio:

Większość sesji odbywa się w moim studio fotograficznym – w samym sercu Poznania, przy ul. 23-lutego 7:

Zobacz jak dojechać do Studio foto na ul. 23-lutego 7 w Poznaniu

Możliwe są też lifestylowe sesje fotograficzne u Was w domu (ciążowe, noworodkowe, rodzinne) lub sesje w miejscu imprezy (sesje urodzinowe, narzeczeńskie, plenerowe, reportaże ślubne, …).

Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu sesji fotograficznej 🙂

Ewa Bielińska

Studio fotograficzne

23-lutego 7, Poznań

Tel. 665-66-10-20

foto (at) bielinska.pl

fotograficzne sesje ciążowe noworodkowe rodzinne urodzinowe w studio w plenerze w Twoim domu w Poznaniu w Wielkopolsce 

 

Oferta i kontakt – Zapytanie o wolny termin