noworodkowe

Fotografia noworodkowa to rewelacyjna pamiątka z tego tak ważnego, szybko mijającego okresu życia dziecka. Warto poświęcić chwilę czasu na noworodkową sesję fotograficzną, podczas której powstanie wyjątkowa pamiątka z tego niezwykłego okresu życia dziecka – pamiątka dla dziecka, Ciebie i partnera oraz dla całej rodziny i pokoleń!

Jeśli planujesz sesję dla swojego noworodka (optymalny wiek: 5 – 21 dni) – najlepiej umówić się na sesję  jeszcze będąc w ciąży.  Terminu nie da się idealnie zaplanować, ale można go wstępnie wyznaczyć na podstawie planowanego terminu porodu.  Ważne, aby sesja noworodkowa odbyła się w pierwszych dwóch tygodniach życia Waszego dziecka, gdyż noworodki wtedy dużo śpią i nie przeszkadza im układanie w przytulnych koszach i materiałach 🙂

Jeśli nie uda się Wam umówić w tym krótkim okresie sesji z niemowlakiem, wtedy sesję fotograficzną dziecka powyżej miesiąca najlepiej wykonać w klimacie lifestylowym – w Waszym domu. Więcej na temat sesji domowych znajdziesz w zakładce lifestyle lub rodzinne.

Na sesję niemowląt powyżej 3-miesiąca zapraszam również do mojego studia fotograficznego w Swarzędzu  – można ją umówić w dowolnym momencie, każdy etap ma swoje uroki, które warto sfotografować.

W sesjach z maluszkami wykorzystuje minimalistyczne stylizacje – bo to w prostocie piękno i to Wasze dziecko ma być w centrum uwagi aparatu. Wszystkie materiały są bezpieczne dla dziecka, zawsze czyste i przytulne.

Sprawdź i zarezerwuj termin noworodkowej sesji foto

 

 

 

Fotografia noworodkowa Poznań

Sprawdź ofertę – zarezerwuj termin noworodkowej sesji foto