noworodkowe

Fotografia noworodkowa to rewelacyjna pamiątka z tego tak ważnego, szybko mijającego okresu życia dziecka. Warto poświęcić chwilę czasu na noworodkową sesję fotograficzną, podczas której powstanie wyjątkowa pamiątka z tego niezwykłego okresu życia dziecka – pamiątka dla dziecka, Ciebie i partnera oraz dla całej rodziny i pokoleń!

Jeśli planujesz sesję dla swojego noworodka (optymalny wiek: 5 – 14 dni) – najlepiej umówić się na sesje jeszcze będąc w ciąży. Terminu nie da się idealnie zaplanować, ale można go wstępnie wyznaczyć na podstawie planowanego terminu porodu.

Ważne, aby sesja odbyła się w pierwszych dwóch tygodniach życia Waszego dziecka, gdyż noworodki wtedy dużo śpią i nie przeszkadza im układanie w przytulnych koszach i materiałach 🙂 Jeśli nie uda się Wam umówić w tym krótkim okresie sesję z niemowlakiem (powyżej miesiąca) polecam wykonać w klimacie lifestylowym w Waszym domu. Więcej na temat sesji domowych znajdziesz w zakładce lifestyle lub rodzinne.

Sesja niemowląt w studio wykonuję powyżej 3-miesiąca i można ją umówić w dowolnym momencie, każdy etap ma swoje uroki, które warto sfotografować.

W sesjach z maluszkami wykorzystuje wiele interesujących rekwizytów. Wszystkie materiały są bezpieczne dla dziecka, zawsze czyste i przytulne.

Sprawdź i zarezerwuj termin noworodkowej sesji foto

Fotografia noworodkowa Poznań

Sprawdź ofertę – zarezerwuj termin noworodkowej sesji foto